Motoryzacja

Dlaczego warto korzystać z parkingów przy lotniskach? Jak wybrać najlepszy obiekt w Balicach?

Planując podróż samolotem z Balic, trzeba uwzględnić szereg istotnych przesłanek. Obejmują one m.in. kwestie związane z transportem na lotnisko. W tym obszarze do wyboru jest kilka opcji, niemniej zdecydowanie najwygodniejszym środkiem transportu jest samochód.

 

Parkingi przy portach lotniczych – jakie mają zalety?

Parkingi są obecnie ważnym elementem lotniskowej infrastruktury. Wyjątku od tej zasady nie stanowi parking Kraków. Lotnisko w Balicach jest jednym z najpopularniejszych portów lotniczych w Polsce – z roku na rok jego przepustowość rośnie, co przekłada się na rozwój całego obiektu. Największą zaletą parkingów przy portach lotniczych jest gwarancja bezpieczeństwa, którą chce mieć każda osoba wybierająca się tutaj samochodem. na odpowiednio zabezpieczonym parkingu auto jest należycie chronione nie tylko przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, ale i przed uszkodzeniami czy kradzieżą. Sporym ułatwieniem jest także możliwość zarezerwowania miejsca za pośrednictwem internetu, co znacząco ułatwia organizowanie wyjazdów.

 

Parking w Balicach – jak wybrać i rezerwować?

Aktualnie w branży parkingowej panuje niemała konkurencja, dzięki czemu klienci mogą wybrać usługą skrojoną na miarę swoich potrzeb – zarówno pod względem ceny, jak i zawartości. Szukając parkingu w Balicach, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na parę kwestii. Godny polecenia jest parking  obsługiwany przez  Grupę Interparking, który położony jest zaledwie 400 m od terminala. Firma zapewnia bezpłatny transport pod terminal i z powrotem, piechotą natomiast jest to ok. 5 minut marszu. Rezerwacja miejsca postojowego jest bardzo prosta. Na stronie usługodawcy trzeba wypełnić formularz rezerwacyjny. Podaje się w nim godzinę i datę rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania. Opłatę także można uiścić za pośrednictwem internetu. Głównymi kryteriami, jakimi trzeba się kierować przy wyborze parkingu, są zatem: stawki za parkowanie, odległość parkingu od terminala oraz liczba miejsc postojowych.