wirtualne biuro
Firma

Biuro wirtualne dla operatywnych i nowoczesnych przedsiębiorców

Wielu przedsiębiorców rejestruje firmę we własnym domu lub mieszkaniu, istnieje jednak grupa, która nie chce tego robić lub nie ma takiej możliwości. To właśnie do nich swoją ofertę kieruje biuro wirtualne.

  1. Czym jest wirtualne biuro?
  2. Biuro wirtualne to rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorców

Obecnie prawo nie wymaga, aby przedsiębiorca podawał stały adres prowadzenia działalności, a jedynie adres do korespondencji oraz adres zamieszkania, który służy do ustalenia właściwości urzędu skarbowego w przypadku czynnych podatników podatku VAT. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje jednak nie własny adres, a adres wirtualny w prestiżowej lokalizacji.

Czym jest wirtualne biuro?

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, powstały firmy, które za niewielką opłatą wynajmują własny adres i wyrażają zgodę na rejestrację działalności właśnie pod tym adresem. Są to tzw. wirtualne biura, a więc miejsca, w których zarejestrowanych jest wiele firm, a przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności. W ramach miesięcznego abonamentu, klienci mogą wykorzystywać wirtualny adres na własnych wizytówkach czy materiałach reklamowych oraz korzystać przez kilka godzin w miesiącu z biurowych pomieszczeń i wyposażenia. Dodatkowym atutem jest obsługa korespondencji – można ją odebrać osobiście lub za niewielką opłatą otrzymać w formie elektronicznej na podany wcześniej adres mailowy.

Biuro wirtualne to rozwiązanie dla nowoczesnych przedsiębiorców

Wynajem biura w centrum Warszawy zwykle przekracza możliwości finansowe przeciętnego przedsiębiorcy, dlatego wielu z nich korzysta z zalet, jakie daje wirtualna siedziba w atrakcyjnej lokalizacji. To nie tylko prestiżowy adres korespondencyjny w samym centrum Warszawy, ale również szeroka gama usług, z których można korzystać za niewielką opłatą. Klienci mają dostęp do w pełni wyposażonej sali konferencyjnej i urządzeń biurowych, dzięki czemu nie muszą ich kupować na własność, co znacznie obniża koszty obsługi biurowej. Jeśli prowadzenie działalności gospodarczej nie wymaga od nich posiadania lokalu usługowego i mogą świadczyć usługi w większości zdalnie, wystarczy im wynajem adresu z dostępem do potrzebnego wyposażenia, którego można używać w dogodnym dla siebie czasie. Wirtualne biuro w Warszawie to rozwiązanie dla nowoczesnych i operatywnych przedsiębiorców, którzy do prowadzenia biznesu podchodzą w sposób elastyczny. Z ofertą wirtualnego biura na najwyższym poziomie można zapoznać się na stronie biurowirtualnewarszawa.pl.