Dom i wnętrze

Chcesz zmienić swój dom jedną decyzją? Sięgnij po filtry pod zlew!

Szukasz kompleksowego rozwiązania, które wprowadzi do twojego życia nową jakość? No to właśnie je znalazłeś! Dowiedz się, jak mogą ci pomóc filtry przepływowe i już dziś zacznij korzystać z zupełnie nowych możliwości.

Filtry pod zlew to najlepszy sposób na podwyższenie jakości wody, bezpośrednio w punkcie jej poboru. W trakcie procesu filtracji z wody kranowej usuwany jest m.in. chlor czy piasek, ale to nie wszystko. Jako przykładem posłużymy się filtrami przepływowymi od polskiej marki Dafi, które gwarantują skuteczność, najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W zależności od wybranego modelu (możesz sięgnąć po cały zestaw, zapewniając sobie kompleksowe rozwiązanie), zapewnisz sobie całe spektrum możliwości. Jakich? Filtr węglowy przede wszystkim poprawia smak i zapach wody kranowej (usuwa chlor). Filtr żywiczny redukuje sole wapnia oraz magnezu, chroni urządzenia AGD przed kamieniem. Filtr polipropylenowy usuwa zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek. Filtr azotanowy usuwa azotany z wody kranowej, jest doskonałym rozwiązaniem do domów jednorodzinnych z własnym ujęciem. Powinieneś wiedzieć, iż czas użytkowania poszczególnych filtrów różni się:

– filtr węglowy (wymiana po maksymalnie 6 miesiącach użytkowania lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

– filtr polipropylenowy (wymiana po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)

– filtr z żywicą jonowymienną (wymiana po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)

Filtry przepływowe – co zyskasz, wybierając to innowacyjne rozwiązanie?

– zapewnisz sobie doskonałą zdolność filtracji

– zaopatrzysz się w urządzenie z funkcjonalną i prostą konstrukcją

– zagwarantujesz sobie dużą wydajność filtrowania

– sięgniesz po urządzenie z gwarancją wieloletniego działania

Filtry do zlewu – co powinieneś o nich wiedzieć?

Uważasz, że filtry przepływowe to rozwiązanie stworzone do twojego domu, ale chciałbyś poznać je jeszcze lepiej? Po raz kolejny posłużymy się filtrami pod zlew od polskiej marki Dafi!

– filtr polipropylenowy (zalecany do każdej instalacji wodnej, usuwa z wody kranowej m.in. piasek, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym)

– filtr azotanowy (usuwa azotany z wody kranowej, polecany do domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– filtr z aktywnym węglem (zalecany do mocno chlorowanej wody, usuwa smak i zapach chloru z wody kranowej, ponadto pozbywa się zabarwienia)

– filtr z żywicą jonowymienną (zalecany do średnio twardej wody, chroni sprzęt AGD przed kamieniem kotłowym)

– blok węglowy (zalecany do średnio i mocno chlorowanej wody, poprawia smak, zabarwienie oraz zapach wody kranowej)

Chcesz sięgnąć po to niezwykłe rozwiązanie i każdego dnia odkrywać zupełnie nowe możliwości? Filtry pod zlew są dostępne na dafi.pl/filtry-systemowe-dafi. Wejdź na stronę polskiej marki, wybierz modele dla siebie i przekonaj się jak wiele możesz zyskać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 − 6 =