sklep internetowy
Firma

E-commerce dominuje świat

Handel na świecie rozwija się w niesamowitym tempie. Dzisiaj najpopularniejszym sposobem dokonywania wszelkich zakupów są sklepy internetowe. Dlaczego warto z nich korzystać i czy to dobry moment na otwarcie własnego sklepu online?

E-commerce zdominował świat

E-commerce od kilku już lat zyskuje coraz większą przewagę nad sklepami stacjonarnymi. Coraz więcej osób kupuje w sieci, co jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym i dającym o wiele większe możliwości wyboru. Powstają coraz to nowe agencje, jak np. agencja e-commerce Shopify, która oferuje swoim klientów całe mnóstwo wspaniałych ofert. Handel elektroniczny ciągle się rozwija i być może za kilkanaście lat zapomnimy o sklepach stacjonarnych, a na rynku pozostaną tylko sklepy internetowe.

Sklep internetowy dla każdego

Shopify Polska to agencja e-commerce, zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem sklepów internetowych. Dzięki możliwości skorzystania z najpopularniejszej na świecie platformy sprzedażowej SaaS, globalna sprzedaż jeszcze bardziej wzrasta w siłę. Sklepy internetowe Shopify cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzięki temu, jak bardzo są zaawansowane i jak dobrze wpisują się w aktualne, światowe trendy e-commerce. W Polsce Shopify wciąż jest mało popularny, jednak lada chwila się to zmieni.

Dlaczego sklepy internetowe są tak popularne?

Jeżeli chcesz założyć sklep internetowy, teraz jest na to najbardziej odpowiedni moment. Dokonywanie zakupów w czasie pandemii stało się o wiele trudniejsze, dlatego handel internetowy właśnie teraz święci prawdziwe triumfy. Jeżeli chcesz założyć sklep internetowy, rozważ skorzystanie z pakietu Shopify Plus. Co daje ten pakiet? Przede wszystkim, stworzenie i wdrożenie sklepu w oparciu o nowoczesną technologię, Liquid, React, Node JS oraz Ruby. Ponadto, zyskasz priorytetowy dostęp do funkcjonalności w wersji beta, a także możliwość swobodnej i nieograniczonej edycji wszystkich części składowych Twojego sklepu. Dzięki zastosowaniu niestandardowych wersji, Twój sklep będzie oryginalny i z pewnością wyróżni się spośród konkurencji. Brak jakichkolwiek ograniczeń i możliwość płynnego zarządzania sprawi, że handel internetowy w Twoim sklepie rozkwitnie, a Ty odniesiesz prawdziwy sukces.

Czy warto korzystać ze sklepu internetowego?

W sklepie internetowym można dzisiaj kupić właściwie wszystko. Atrakcyjne oferty przyciągają potencjalnych klientów, a możliwość realizacji płatności w kilku kliknięciach zachęca do zakupów. Sklepy internetowe oraz portale aukcyjne to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Jeżeli chcesz stworzyć swój własny sklep, zacznij już dziś!