catering
Zdrowie i uroda

Catering dla firm – zapewnij pracownikom pełnowartościowe posiłki

Potrzebny Ci catering dla firm, dzięki któremu zapewnisz swoim pracownikom nie tylko smaczne, ale i pełnowartościowe posiłki? A zatem dobrze trafiłeś! Smartlunch oferuje catering firmowy na najwyższym poziomie. Oto, co warto wiedzieć ne ten temat i jak rozpoznać profesjonalne firmy cateringowe.

1. Catering dla firm – czy to się opłaca?

2. Usługi cateringowe dla firm – kompleksowa oferta

Coraz więcej firm decyduje się na to, by zdecydować się na profesjonalny catering dla pracowników. I choć rosnące zainteresowanie sprawia, że i liczba firm oferujących usługi w tym zakresie wzrasta, nie każda z nich jest godna uwagi. O czym warto pamiętać, szukając dobrego cateringu?

1. Catering dla firm – czy to się opłaca?

Pyszne, zdrowe, świeże jedzenie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru pracy – właśnie taki jest catering dla firm na smartlunch.pl, oferujący szeroki zakres usług gastronomicznych. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują profesjonalne usługi cateringowe na tak wysokim poziomie, uspokajamy – firma oferuje catering w atrakcyjnych cenach.

W związku z tym, że Smartlunch dostarcza posiłki dla pracowników w setkach firm w całej Polsce, może sobie pozwolić na konkurencyjne ceny, jednocześnie zachowując najwyższą jakość usług. Smartlunch to ostatecznie spora oszczędność – w kwestii kosztów, ale i czasu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dzięki cateringowi pracownicy nie muszą oddalać się, by zjeść lunch. Obiady od firmy cateringowej i odpowiednie menu to zatem niezwykle praktyczne rozwiązanie, które przełoży się na zadowolenie pracowników, ale też pracodawców.

Firma indywidualnie ustala szczegóły zamówienia, a następnie odpowiednio dostosowuje menu do potrzeb, kalkuluje czas dostawy, ale też bilans kaloryczny i wszystkie ważne szczegóły. Ale o tym więcej w punkcie nr 2.

2. Usługi cateringowe dla firm – kompleksowa oferta

Dzięki Smartlunch każdy znajdzie coś dla siebie. Firma działa przez siedem dni w tygodniu, w trybie kilku zmianowym, dzięki czemu również późnym wieczorem może dostarczyć posiłki, w tym posiłki regeneracyjne. Smartlunch świadczy usługi dla klientów indywidualnych, firm, instytucji, biur, fabryk itd. Zapewnia również obsługę na każdą firmową okazję, np. spotkania biznesowe, konferencje, eventy i imprezy.

W ofercie znajdują się dania kuchni polskiej, europejskiej i azjatyckiej. Również osoby, które przebywają na diecie, znajdą tu dania dla siebie.

Jesteśmy przekonani, że Smartlunch sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.