Dom i wnętrze

Gdzie znaleźć drzwiczki kominkowe na wymiar?

Drzwiczki kominkowe na wymiar mają za zadanie nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa przed otwartym ogniem – zależy od nich także stopień oddawania ciepła pomieszczeniu, co wpływa na wysokość rachunków za ogrzewanie. Ponadto mogą po prostu zwyczajnie ładnie wyglądać i stanowić niebanalną ozdobę każdego nowoczesnego wnętrza.

Drzwiczki kominkowe na wymiar gwarancją najlepszego dopasowania

Chyba każdy z nas się zgodzi, że rzeczy tworzone na wymiar zawsze będą najlepiej dopasowane – i sprawdza się to zarówno w produkcji i montażu mebli jak i np. w szyciu ubrań na miarę. Nie inaczej rzecz ma się w branży kominiarskiej – drzwiczki kominkowe na wymiar to coś, co zawsze będzie o wiele lepiej dopasowane niż gotowizna z marketu. Kiedy dochodzi do tego możliwość “wtrącenia swoich trzech groszy” – czyli inaczej mówiąc – dowolnej modyfikacji i personalizacji swoich drzwiczek kominkowych na wymiar, to powstaje coś unikatowego, jedynego w swoim rodzaju. Coś, czego nikt inny nie będzie miał. Coś, co będzie wyróżniać Twoje wnętrze. Jaka marka oferuje produkcję takich drzwiczek?

Drzwiczki kominkowe na wymiar – IGNIF

IGNIF to mała, rodzinna firma, która już od wielu lat zajmuje się ręcznym wytwarzaniem drzwiczek kominkowych na wymiar i innych tego rodzaju akcesoriów (np. kaset kominkowych). Pozwolę sobie podkreślić to jeszcze raz: wytwarza wszystko ręcznie. W dobie masowej produkcji i niemal pełnej automatyzacji produkcji na wielu płaszczyznach rzemieślnictwo to fach, który należy podwójnie doceniać. Między innymi właśnie dzięki takiemu sposobowi wytwarzania drzwiczek kominkowych na wymiar konstruktorzy marki IGNIF są w stanie stworzyć dzieło idealnie dopasowane do potrzeb każdego klienta. I to za naprawdę nieduże pieniądze!

Połączenie ponadczasowego rzemieślnictwa z nowoczesnością

Słowa te idealnie opisują filozofię marki IGNIF. W ofercie znajdują się trzy podstawowe modele drzwiczek kominkowych na wymiar, które ulegają dalszej personalizacji. To od Ciebie zależy:

  • z której strony otwierane będą drzwiczki
  • gdzie będzie znajdować się klamka
  • jaki kolor będą mieć drzwiczki kominkowe na wymiar
  • czy zostaną zastosowane listwy zdobiące czy też nie
  • jaki kolor będzie miała klamka
  • czy szyba zostanie wyposażona w system Clean Glass czy też nie (wiąże się to z dodatkową, niewielką opłatą. Jednak uważam, że warto zainwestować w Clean Glass, gdyż dzięki temu systemowi będziesz cieszył się czystą, przejrzystą szybą o wiele dłużej).

IGNIF – proces zamawiania

Swoje idealne, wymarzone drzwiczki kominkowe na wymiar możesz zamówić szybko i wygodnie ze swojej kanapy. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, dokonać wyboru drzwiczek i uzupełnić podstawowe dane (wymiary i wszystkie powyższe, wypunktowane elementy personalizacji). Na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji zostanie przedstawiony Ci wstępny kosztorys. Wycena nie jest jednoznaczna ze złożeniem zamówienia! Dzięki temu możesz szybciej przygotować się na kupno drzwi kominkowych na wymiar – będziesz po prostu wiedział, jaką kwotę musisz przygotować czy uzbierać. Na stronie dostępne są zdjęcia w formie 3D, co pozwala na obejrzenie drzwiczek z każdej możliwej perspektywy. Jeżeli masz jakieś pytania – możesz nawiązać kontakt telefoniczny z niezwykle doświadczoną obsługą, która dzięki swojej wiedzy jest w stanie fachowo udzielić cennych wskazówek. Wolisz kontakt bezpośredni? Stacjonarny salon sprzedaży znajduje się w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Gorąco zapraszam.