Dom i wnętrze

Nowoczesne schody we wnętrzach z antresolą oraz loftowych

Urządzasz swoje mieszkanie w stylu loft lub z antresolą? Zastanawiasz się nad wyborem schodów do mieszkania? Mamy dla ciebie kilka propozycji. Wnętrza z antresolami są wdzięcznym tematem do projektowania. Dają bowiem możliwość zastosowania wielu ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, takich jak schody dywanowe czy przemyślane konstrukcje stalowe w klimacie loftowym. Co będzie lepszym wyborem dla ciebie? Metalowe schody czy może drewniane schody Warszawa? Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy, które chętnie ci przedstawimy.

Konstrukcje stalowe idealne na schody metalowe

Nie tylko schody zewnętrzne sprawdzają się wykonane ze stali. Także we wnętrzach mieszkalnych zastosowania konstrukcji stalowej ma wiele zalet. Po pierwsze pozwala zaprojektować schody dobrze nawiązujące do wystroju mieszkania. Dotyczy to zwłaszcza wnętrz industrialnych i loftowych. Po drugie, bardzo duża wytrzymałość stali sprawia, że wykonane z niej schody mogą przenosić spore obciążenia, nie skrzypiąc i nie uginając się pod ciężarem. Nietypowe konstrukcje stalowe mogą być wręcz centralnym punktem mieszkania, przyciągającym wzrok każdego, kto je odwiedzi.

Drewniane schody dywanowe

Równie ciekawy efekt można uzyskać, kiedy zdecydujemy się na dywanowe schody Piaseczno z drewna. Materiał ten również ma sporo zalet, ale nie można zapominać, że jest bardziej wymagający w konserwacji, którą należy przeprowadzać co kilka lat. Bardzo dobry efekt wizualny można uzyskać wtedy, kiedy postawimy na połączenie stali nierdzewnej z naturalnym drewnem. Producent schodów Stalmar ma w swojej ofercie schody metalowo drewniane, produkowane na dowolny wymiar, również wg dokumentacji technicznej klienta.

Co jeszcze oferuje producent schodów?

Stalmar to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w konstrukcjach stalowych i nie tylko. W jej ofercie poza nietypowymi rozwiązaniami do nowoczesnych wnętrzach z loftem i tych, w których są antresole,  znajdziemy bezpieczne balustrady balkonowe i schodowe. Polecamy także spawane na indywidualne zamówienie stojaki rowerowe, znajdujące zastosowanie w przestrzeni miejskiej, jak i pod budynkami użyteczności publicznej. Firma Stalmar Marcin Lachowicz posiada nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jest w stanie wykonać każde zlecenie wg indywidualnych ustaleń z klientem. Jednak to, co przyciąga największą liczbę klientów do firmy, to właśnie schody stalowo drewniane, produkowane ze stali zwykłej (czarnej), jak i wysokiej klasy stali nierdzewnej.