Firma

Sezon na eventy plenerowe przed nami! Jak odpowiednio zabezpieczyć grunt?

Imprezy w plenerze odbywają się już od kwietnia, maja. Wystarczy trochę słońca i temperatura na poziomie powyżej 15 stopni i można bawić się na koncercie, pić drinka na festynie czy uczestniczyć w zawodach sportowych. Polacy uwielbiają eventy plenerowe, które cieszą się zainteresowaniem osób w każdym wieku. Tego typu wydarzenia odbywają się w różnych miejscowościach i nie zawsze w miejscu, które ma odpowiednią nawierzchnię. Rozwiązaniem są płyty eventowe, które doskonale zabezpieczaną grunt.

Płyty zabezpieczające grunt

Płyty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw. Różnią się one między sobą nośnością i świetnie zapobiegają uszkodzeniom trawników. W ciągu paru chwil można zamienić obiekt sportowy w arenę koncertową. W zależności od grubości płyty eventowe mogą wytrzymać obciążenie nawet do 50 ton.

Zastosowanie płyt eventowych

Płyty zabezpieczające grunt mogą być stosowane w różnych sytuacjach. Przede wszystkim to doskonały sposób na wykonanie podłoża dla wszelkiego rodzaju imprez. Przy ich zastosowaniu można stworzyć tymczasowe drogi dla pojazdów lub wzmocnić delikatne nawierzchnie drogowe. Zastosowanie znajdują też jako zabezpieczenie podłóg halowych. Maty TuffTrak idealnie nadają się na imprezy i do zastosowań związanych z festynami oraz na parkingach. Płyty są zabezpieczone antypoślizgowym profilem, są odporne na wysokie i niskie temperatury.

Zalety paneli eventowych

W zależności od modelu panele mają po jednej lub po obu stronach specjalny profil, dzięki temu należą one do kategorii produktów antypoślizgowych i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dla pojazdów i ludzi. Doskonale zabezpieczają glebę. Bez problemu można na płytach ustawić drabinę i przycinać drzewa. Nadają się także do zastosowań w pracach ogrodowych. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu nawet duże powierzchnie można z łatwością wyposażyć. Zatrzaski umożliwiają szybki montaż bez konieczności używania specjalnych narzędzi. Mają one długą żywotność, a do tego ich cena jest też atrakcyjna. Płyty eventowe są odporne na warunki atmosferyczne, łatwo można je przetransportować i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. Nadają się do podłoży utwardzonych i nieutwardzonych.

Panele eventowe na różne okazje

Imprezy plenerowe cieszą dorosłych i dzieci. Festyny, koncerty czy zawody sportowe pozwalają zintegrować się, a także odpocząć i zapomnieć o codziennych problemach. Eventy są organizowane przez jednostki państwowe i coraz częściej przez prywatnych sponsorów. Na takich imprezach można zareklamować swoją markę, a przy okazji pokazać społeczeństwu, że zabawa i przyjemności są ważne. Tak samo ważne jest odpowiednie zabezpieczenie gruntu, na którym odbywa się wydarzenie.

Imprezy w plenerze zawsze przyciągały ludzi w każdym wieku. To wydarzenia, które pozwalają zrelaksować się i pobawić. Odpowiednio zabezpieczony grunt sprawia, że obecni na wydarzeniu ludzie są bezpieczni, a nawierzchnia pozostanie nietknięta.