Zdrowie i uroda

Jaka jest cena liposukcji laserowej na brzuch?

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Liposukcja laserowa jest obecnie najpopularniejszą metodą odchudzająca wykorzystywana przez kliniki medycyny estetycznej. Najczęściej wybiera się liposukcję na brzuch – dzięki działaniu lasera możemy zredukować objętość ciała w talii oraz w pasie. Cena zabiegu liposukcji na brzuch jest niższa, niż standardowe operacje eliminujące nadprogramową tkankę tłuszczową z tego obszaru. Jak profesjonalne salony medycyny estetycznej wyceniają liposukcję laserową na brzuch i gdzie można znaleźć zabieg w okazyjnej cenie?

Efekty liposukcji laserowej

Przy wyborze liposukcji laserowej na brzuch warto zrwócić uwagę na kluczowe kwestie, które sprawiają, że wybrana klinika jest profesjonalna. Przed zdecydowaniem się na konkretny zabieg należy sprawdzić opinie o danych klinikach, kwalifikacje kadry oraz wyposażenie gabinetu. W kontekście zabiegów laserowych wyposażenie stanowią platformy laserowe. Obecnie rynek medyczny oferuje wiele urządzeń, którymi wykonuje się lipolizę laserową. Jedną z najlepszych technologii dostarcza Fotona Dynamis Sp Pro. To sprzęt z najwyższej półki cenowej, który oferuje trwałe i skuteczne efekty zabiegu. Urządzenie jest dostępne w Wellclinic, również w ofercie zabiegów na brzuch. Jego wybór był pokierowany maksymalnym bezpieczeństwem wykonywania zabiegu oraz licznymi badaniami klinicznymi, które potwierdzają wartość laserów Fotona. 

Liposukcja laserowa cena Warszawa

Cena zabiegów liposukcji laserowych zależy od cyklicznych promocji danych klinik oraz wybranych obszarów ciała poddawanych pod zabieg. Liposukcja laserowa na brzuch jest zależna od cyklicznych promocji oraz wybranych obszarów ciała poddawanych pod zabieg. W Warszawie ceny za pełną serię zabiegową zaczynają się od 2000 zł, a kończą nawet na 6000 zł. W Wellclinic, jednej z klinik medycznych zlokalizowanych przy Rondzie Daszyńskiego, pojedynczy zabieg liposukcji laserowej na brzuch kosztuje jedynie 990 zł (cena promocyjna). Z kolei pakiet 4 zabiegów koniecznych do przeprowadzenia pełnej kuracji odchudzania brzucha zamyka się w 3490 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej gabinetu medycyny estetycznej Wellclinic.