Jaką piłę akumulatorową wybrać?
Ogród

Jaką piłę akumulatorową wybrać?

Piły akumulatorowe to doskonałe rozwiązanie w każdym gospodarstwie domowym. Nie wymagają one stałego podłączenia do źródła energii, co zwiększa ich mobilność, a stosunkowo niewielka waga ułatwia pielęgnację drzew w sadzie czy ogrodzie. Dodatkowo taka pilarka akumulatorowa sprawdzi się również doskonale w pracy na terenach wymagających zachowania ciszy. Nie wiesz, jaką piłę akumulatorową wybrać dla siebie? Mamy dla Ciebie garść cennych informacji!

Piła akumulatorowa STIHL – gwarancja niezawodności

Marka STIHL już od wielu lat oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości, przeznaczone i polecane do pracy zarówno amatorskiej, jak i profesjonalnej. Nie dziwi więc wciąż niesłabnące zainteresowanie inwestorów bogatym asortymentem producenta. STIHL to gwarancja niezawodności i wydajności pracy różnego rodzaju urządzeń. Tak też jest w przypadku produktu, jakim jest pilarka akumulatorowa STIHL. Takie urządzenia są łatwe w obsłudze, gwarantując jednocześnie wysoką wydajność cięcia. Co więcej, mocne akumulatory zapewniają kilkadziesiąt minut pracy bez konieczności ładowania, co z pewnością doceniane jest zarówno w zastosowaniach amatorskich, jak też w bardziej profesjonalnych wyzwaniach.

Idealnym przykładem będzie tutaj pilarka akumulatorowa STIHL MSA 60 c-b. To urządzenie firmy STILH nadaje się do ścinania i okrzesywania małych i średnich drzew, a także do prostych prac rzemieślniczych, w tym również i do tych, które wymagają zachowania ciszy. Nowością w tym modelu pilarki STIHL będzie uchwyt obsługowy z potencjometrem, dzięki któremu można łatwo i szybko wyregulować prędkość łańcucha, w zależności od materiału, który ma być cięty.

piła na akumulator

Mobilne narzędzia z akumulatorem i ładowarką

Piła łańcuchowa akumulatorowa nie wymaga konieczności stosowania rozwiązań, które są niezbędne w urządzeniach elektrycznych. Nie musi być ona nieustannie podłączona do źródła energii, dzięki czemu użytkownik zachowuje pełną mobilność. Co więcej, niewielka waga urządzeń marki STIHL odciąża mięśnie i stawy, zapewniając wysoki komfort pracy. Nic dziwnego, że produkty firmy STIHL zajmują nieustannie pierwsze miejsca na listach sprzedażowych. Jeśli interesuje Cię pilarka akumulatorowa STIHL, wyposażona w akumulator i ładowarkę, warto zwrócić uwagę na następujące modele:

  • pilarka akumulatorowa Stihl MSA 60 C-B, z akumulatorem AK 20 i ładowarką AL 101 – niezwykle lekka i łatwa w obsłudze pilarka, którą można swobodnie pracować zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w pomieszczeniach. Jej atutem jest regulacja prędkości obrotowej oraz błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej,
  • pilarka akumulatorowa Stihl MSA 70 C-B, z akumulatorem AK 30 i ładowarką AL 101 – takie narzędzia akumulatorowe sprawdzą się doskonale przy okazjonalnej pielęgnacji działek i ogrodów oraz ich porządkowaniu.

Jak nietrudno zauważyć, lekka pilarka akumulatorowa to niezbędny element wyposażenia standardowego gospodarstwa domowego. Dodatkowo urządzenia STIHL gwarantują komfort pracy, zwiększając tym samym jej jakość. Więcej o nich przeczytasz na stronie https://myjki.eu/450-pilarki-akumulatorowe, gdzie znajdziesz również inne modele pilarek akumulatorowych.

piła akumulatorowa

Pilarka akumulatorowa do precyzyjnego cięcia

Marka STIHL wychodzi również naprzeciw potrzebom tych, którzy piły akumulatorowe wykorzystują nie tylko amatorsko. I tak pilarka STIHL MSA 300 to pierwsza akumulatorowa pilarka, która stworzona została do zastosowań profesjonalnych. Sprzyjają temu innowacyjne rozwiązania. To przede wszystkim:

  • czujnik oleju – umożliwiający monitorowanie jego poziomu,
  • elektroniczna kontrola mocy – chroni pilarkę przed przegrzaniem, informując jednocześnie o niskim poziomie naładowania baterii,
  • panel informacyjno-kontrolny – z całym szeregiem niezwykle istotnych dla użytkownika informacji,
  • filtr powietrza z włókniny – chroniący elektronikę i części silnika przed brudem i zanieczyszczeniami.

Urządzenie to zostało również wyposażone w system antywibracyjny, który podnosi komfort pracy na znacznie wyższy poziom. Nic dziwnego, że na maszyny, zaprojektowane przez STIHL, stawiają nie tylko amatorzy, ale również i profesjonaliści, ceniący sobie najwyższą klasę produktów.