Klapki ortopedyczne
Zdrowie i uroda

Klapki ortopedyczne – damskie obuwie dla lepszego komfortu

Wygodne i praktyczne klapki ortopedyczne to najlepszy wybór dla pań ceniących sobie wygodę i dbających o zdrowie.

Obuwie ortopedyczne i jego zalety

Obuwie ortopedyczne zostało zaprojektowane z myślą o działaniu prozdrowotnym. Ich wyprofilowana konstrukcja, materiały, z których zostały wykonane, mają na celu przede wszystkim zagwarantowanie komfortu noszenia i minimalizację skutków długiego stania. Choć klapki ortopedyczne damskie nie zawsze wpisują się w najnowsze trendy obuwnicze, jakość ich noszenia sprawia, że znajdują szerokie grono zainteresowania. Cenią je szczególnie mocno osoby wykonujące swoje obowiązki służbowe na stojąco. Ekspedientki, pielęgniarki, lekarki, kosmetyczki, podolożki wybierają obuwie ortopedyczne do pracy, by po powrocie do domu nie cierpieć z powodu zmęczonych nóg, opuchniętych łydek i stóp. Komfortowe buty pozwalające zachować właściwą postawę ciała, to także mniejsze ryzyko deformacji stóp, chorób krążenia, żylaków, jak również problemów ze stawami skokowymi, kolanowymi i kręgosłupem.

Klapki ortopedyczne damskie zapewniając optymalne podparcie stopom, zabezpieczają je przed zniekształceniami, pozwalają na rozluźnienie oraz relaks nawet podczas chodzenia.

Dodatkowym atutem obuwia ortopedycznego jest antypoślizgowa podeszwa. To dlatego takie klapki świetnie sprawdzają się w miejscu pracy. Są bezpieczne, nawet gdy coś się rozleje na gładkiej podłodze. Co więcej, łatwo jest je utrzymać w higienicznej czystości. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów chronią stopy przed przegrzaniem i poceniem się.

Uniwersalne klapki ortopedyczne

Buty profilaktyczne określane są czasem jako „ugly shoes”. Mimo tego projektanci czynią pewne postępy i coraz bardziej udaje im się pogodzić zdrowotny charakter tego obuwia, z jego estetycznym wyglądem. Na rynku dostępne jest już obuwie ortopedyczne w zróżnicowanej kolorystyce, największą popularnością cieszą się jednak modele, w klasycznej bieli. Są uniwersalne, a zdarza się, że tylko taki kolor dopuszczają pracodawcy. Sprawdź ofertę na Natare.pl https://natare.pl/buty-robocze/obuwie-ortopedyczne/41-obuwie-ortopedyczne-klapki-ortopedyczne.html.

Kobiety z wąskimi stopami, niskim podbiciem mogą wybrać klapki ortopedyczne damskie zapinane na sprzączki. Pozwolą one lepiej dopasować cholewkę, by zapewnić stopom optymalne podparcie i maksymalny komfort noszenia.