laser do depilacji
Zdrowie i uroda

Laser do depilacji – który wybrać do swojego gabinetu?

Współcześnie właściciele salonów urody mają szeroki dostęp do systemów laserowych przeznaczonych do depilacji. Jak wybrać najlepszy i czym się kierować przy kupnie urządzenia? Rozsądnym rozwiązaniem będzie prosty model czy wielofunkcyjna platforma? Gdzie znaleźć rzetelne odpowiedzi na tego typu pytania?

W dobie wciąż poszerzającej się oferty producentów sprzętu medycznego można mieć trudności z wytypowaniem lasera do depilacji. Który z obecnych na rynku wariantów okaże się najlepszym wyborem dla danego salonu? Lepiej zainteresować w najnowszy, czy może w sprawdzony, z którego skorzystały już rzesze użytkowników? Na czym się oprzeć, podejmując decyzję o zakupie nowego wyposażenia?

Laser kosmetyczny cena – od czego zależy?

Zróżnicowanie produktów, jakie można spotkać na rynku sprzętu medycznego, wpływa m.in. na koszt ich zakupu. Jeżeli chodzi o laser kosmetyczny cena jest uzależniona od modelu, marki, a także od funkcji, w które wyposażono urządzenie. Najnowsze rozwiązania będą najdroższe, z kolei starsze, prostsze są dostępne w korzystnych cenach.

Najwięcej przyjdzie zapłacić klientowi, któremu zależy na zaawansowanych technologiach. Taka osoba zwróci uwagę np. na platformę z opcją wyboru lasera z różną liczbą wiązek. Jako przykład może służyć amerykański laser kosmetyczny do depilacji MEDIPRO z jednym, trzema lub czterema zakresami fal. Inny zamawiający z kolei ograniczy się np. do klasycznego, znanego od lat systemu Light Sheer. Za niższą ceną stoi mniej opcji użytkowania, za to renoma producenta oraz pozytywne opinie gwarantują chętnych na zabiegi.

Nowoczesna laserowa depilacja

Czasami zdarza się, że innowacyjną aparaturę można zamówić w atrakcyjnej – zważywszy na jej parametry – cenie. Z tak korzystną sytuacją spotykają się kupujący, którzy wybierają laser do depilacji ATTOS. System wyróżnia się wysoką skutecznością w redukcji zbędnego owłosienia. Nie tylko usuwa je trwale, a przy tym bezboleśnie. Za sprawą czterech długości wiązek światła (808 nm, 940 nm, 1064 nm oraz 755 nm) można go stosować u każdego człowieka.

Aparatura pozwala na przeprowadzanie zabiegów niezależnie od koloru włosów oraz karnacji osoby, która poddaje się depilacji. Tym sposobem właściciel systemu ATTOS będzie w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów. Jego laser kosmetyczny sprawdzi się tam, gdzie muszą się poddać konkurencyjne sprzęty.

Laser kosmetyczny do depilacji – który wybrać?

Profesjonalnie przeprowadzona laserowa depilacja skutkuje idealnie gładką skórą na długi czas. Klienci, którzy dowiedzą się, że dany salon dysponuje nowoczesnym sprzętem, będą polecać sobie nawzajem jego usługi. Dlatego warto wziąć pod uwagę zakup urządzenia od sprawdzonego producenta. Wśród renomowanych laserów na szczególną uwagę zasługuje system ATTOS. To zaawansowany diodowy laser medyczny o imponujących parametrach. Aparatura z łatwością upora się nawet z twardym, grubym włosem. To znakomita inwestycja, która szybko się zwróci temu, kto zdecyduje się dołączyć laser do wyposażenia swojej placówki.