namiot handlowy
Firma

Namioty Handlowe – Mobilna ekspozycja

Od najstarszych czasów na Świecie największe zyski przynosił handel. Przez ostatnie lata niestety mogliśmy zauważyć mocne zawirowania jeżeli chodzi o sprzedaż stacjonarną, które spowodowała istniejące pandemia koronawirusa. Na szczęście są jednak alternatywy dla kontynuacji powodzenia w biznesie handlowym, bez narażania się na prowadzenie handlu w zamkniętym pomieszczeniu, można z powodzeniem skorzystać z namiotów handlowych.

Namioty handlowe do ekspozycji zewnętrznej mogą spełniać wiele funkcji, między innymi są to namioty: reklamowe, medyczne, rajdowe, eventowe, ogrodowe, pogrzebowe, food trucki i wiele wiele innych. Regionalnym producentem takich namiotów z siedzibą w Częstochowie jest firma Vitabri. Oprócz sprzedaży i komponowania rodzaju namiotu z nadrukiem dla klienta firma Vitabri zajmuje się również wynajmowaniem namiotów handlowych.

Sukces sprzedażowy, który możemy osiągnąć w namiocie handlowym, zależy w głównej mierze od jego projektu, rodzaju nadruku reklamy, oraz usytuowania. Przy częstym przemieszczaniu się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, bardzo ważne jest, aby przy zakupie namiotu kierować się jego atutami konstrukcyjnymi czyli dobrą stabilnością, łatwością w składaniu i rozkładaniu oraz wysokiej estetyce. W firmie Vitabri dostosujesz namiot handlowy do własnych potrzeb, aby stał się najlepszą wizytówką Twojej firmy co pozwoli odróżnić Twoją działalność na tle konkurentów.

Warto pamiętać, że przy sprzedaży produktów na otwartej przestrzeni, towarzyszą nam również różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Namiot handlowy, ochroni Cię, przed nasłonecznieniem, wiatrem, opadami deszczu oraz śniegu. W związku z powyższym po raz kolejny możemy zauważyć, że dbałość o jakość konstrukcyjną namiotu handlowego jest bardzo ważna.

NAMIOTY HANDLOWE I AKCESORIA WYPOSAŻENIA

Gdy już zdecydujemy się na zakup namiotu handlowego, warto zastanowić się nad jego wyposażeniem. Konieczne mogą okazać się do zakupienia jeszcze produkty które muszą się w nim znajdować, aby swobodnie prowadzić działalność handlową. W firmie Vitabri, na miejscu spotkamy się z całą gamą akcesoriów dodatkowych takich jak: systemy lad, systemy półek i wieszaków, które pozwolą Ci na ekspozycję swoich produktów. Niezbędnym również może się okazać oświetlenie LED bezprzewodowe zasilane akumulatorowo, dzięki czemu możemy pracować nawet po zmroku, szczególnie w porach gdy dni są krótsze. Na zimowe dni, warto zainwestować w promienniki podczerwieni instalowane bezpośrednio do konstrukcji namiotu, które ogrzeją Wasz namiot Handlowy podczas niekorzystnych temperatur.

Gdy stoimy przed ostateczną decyzją zakupową namiotu handlowego, ważnym parametrem pozostaje jeszcze okres gwarancyjny. Firma Vitabri oferuje gwarancję na swoje produkty na okres 5 lat , co pozwala na korzystanie z produktu bez obaw o jego uszkodzenie, tym samym potwierdza to jego wysoką jakość. Jest to bardzo ważne przy prowadzeniu działalności na otwartym terenie, gdyż w wypadku znacznego uszkodzenia namiotu jesteśmy narażeni na przerwę w handlu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

10 + 8 =