Dom i wnętrze

Podłoga do zadań specjalnych?

Podłogi na magazynach, halach produkcyjnych, w warsztatach samochodowych czy w lokalach handlowych narażone są na duże obciążenia, częste przemieszczanie się osób lub pojazdów, a niekiedy także na działanie silnych środków chemicznych. Często w takich miejscach używa się ciężkiego sprzętu, jak wózki widłowe, czy maszyny produkcyjne. Podłoga musi więc być wytrzymała i odporna na uszkodzenia i w razie potrzeby łatwa do demontażu lub renowacji. Sprawdź, na jaką warto postawić.

Idealna podłoga do przestrzeni przemysłowych

W warunkach wzmożonego obciążenia, używania ciężkiego sprzętu czy ryzyka rozlania substancji chemicznych zwykłe płytki po prostu nie dadzą rady. Łatwo bowiem pękają, a nawet odpadają, co może stworzyć niebezpieczne warunki dla pracowników i klientów. Zdecydowanie lepiej postawić na modułowe płytki Fortelock Industry, dostępne na julomax.pl (https://julomax.pl/)! Komponenty wykonane zostały z trwałego PVC, dzięki czemu są odporne na różne czynniki zewnętrzne. Niestraszny im natężony ruch pojazdów, upadki narzędzi czy nacisk ciężkiej maszyny, a także działanie wody czy substancji chemicznych. Podłoga przemysłowa zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Jest również antypoślizgowa.

Błyskawiczny montaż

Wszelkie prace budowlane czy remontowe utrudniają działanie przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych przestojów i opóźnień, warto postawić na podłogę Fortelock Industry, której montaż można zrealizować w zaledwie 5 kroków. Wystarczy odpowiednio przygotować podłoże, a więc wyrównać je i zamieść. Następnie kredą należy narysować poziome i pionowe linie, które wyznaczą miejsca montażu elementów. Posiadają wyprofilowania, ułatwiające ich łączenie, dlatego do ich przytwierdzania wystarczy młotek. Przy krawędziach pomieszczenia należy pozostawić 5 mm spoiny. Komponenty bez problemu można przyciąć za pomocą noża. Gotowe! Podłoga Fortelock jest także łatwa do demontażu zarówno w całości, jak i poszczególnych elementów w razie ich uszkodzenia i konieczności wymiany.

W mocno eksploatowanych budynkach, gdzie natężenie ruchu jest duże i wykorzystuje się ciężkie maszyny warto postawić na trwałe i praktyczne rozwiązania, takie jak podłoga Fortelock Industry. Komponenty dostępne są w wielu kolorach i fakturach. Dostępne są nawet elementy imitujące parkiet i kamień. Dzięki temu sprawdzą się w zakładach przemysłowych, halach magazynowych, a także halach sportowych, wystawowych czy w biurach. Zamów już dziś na julomax.pl!