oryginalne perfumy orientalne
Zdrowie i uroda

Co wyróżnia oryginalne perfumy orientalne?

Subtelne i lotne zapachy charakterystyczne są dla perfum europejskich, z kolei kompozycje, które uwodzą, pobudzają i zaskakują bogatą nutą zapachową to wyznacznik prawdziwych perfum orientalnych. Wbrew obiegowej opinii nie są to kosmetyki duszące, chyba że zostały zakupione na ulicznym targu w krajach Bliskiego Wschodu. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że dobry producenta perfum orientalnych dba o starannie wyselekcjonowane i nieoczywiste połączenia aromatów, tworząc kolekcje kosmetyków wyjątkowych, które na długo zapisują się na skórze i w pamięci.

Bogate kompozycje zapachowe perfum orientalnych

Wiele osób rezygnuje z poznania zapachów orientu, sugerując się obiegową opinię, że perfumy te są duszące i przytłaczające. Jednak takie przekonanie mija się z prawdą. Producent perfum orientalnych przede wszystkim komponuje swoje kosmetyki o bogatej i niebanalnej nucie zapachowej, tworząc kompozycje ponadczasowe i uniwersalne o idealnych proporcjach egzotycznych aromatów. Są to zapachy kwiatowe i owocowe łączone z intensywnymi nutami drzew egzotycznych i przypraw korzennych oraz piżma i ambry, które razem tworzą perfumy intensywne, pobudzające, sensualne i energetyczne.

Producent perfum orientalnych posiada w swojej ofercie nie tylko perfumy orientalne ogniste i żywiołowe, ale i tworzy kompozycje bardziej zwiewne i delikatne, choć nigdy nie ulotne. Wszystkie kompozycje powstają na bazie najnowszych technologii, które mają za zadanie idealnie łączyć zapachy, ale i w oparciu o tradycyjne wielowiekowe receptury, dzięki czemu mogą powstać najlepszej klasy perfumy orientalne ekskluzywne i eleganckie. Jeśli jednak kupimy tanie podróbki na miejskim targu w krajach Bliskiego Wschodu, które jedynie imitują oryginalne perfumy arabskie, możemy mieć złudne przekonania względem ich właściwości.

Dobry producent perfum orientalnych to gwarancja najwyższej trwałości zapachów

Perfumy arabskie zostają przygotowane na bazie naturalnych olejków, które jako substancje tłuste na długo pozostają na skórze. Perfum europejskich sporządzane są na bazie alkoholu, który jest bardzo lotny i który krótko utrzymuje się na skórze. Z kolei dobry producent perfum orientalnych stawia na najwyższej jakości składniki tak, aby olejki nałożone na skórę utrzymywały się na niej przez wiele godzin, a nawet dni. Dlatego też, mimo że perfumy orientalne są droższe niż perfumy europejskie dostępne w popularnych perfumeriach, są niezwykle wydajne i w efekcie bardziej ekonomiczne. Warto także dodać, że producent perfum orientalnych oferuje produkty, które rozwijają się inaczej na każdej skórze. Dlatego dwie różne osoby używające tych samych perfum arabskich będą pachniały inaczej ze względu na indywidualne uwarunkowania oraz w zależności od pory dnia i roku.