ekopark
Dom i wnętrze

Kawalerka pod klucz w Krakowie – o czym pamiętać przy zakupie?

Nowe kawalerki cieszą się w Krakowie niesłabnącą popularnością od wielu lat – pomimo rosnących cen nieruchomości i faktu, że ceny mieszkań w Krakowie do najwyższych w Polsce. Nabywcy mają do wyboru m.in. kawalerki wykończone pod klucz.

Dlaczego opłaca się kupić kawalerkę w Krakowie?

Nowa kawalerka w Krakowie to strzał w dziesiątkę z wielu powodów. To przede wszystkim znakomita lokata kapitału, ponieważ kawalerkę można sprzedać ze sporym zyskiem lub wynająć. Wśród osób szukających w Krakowie mieszkania do wynajęcia zdecydowanie największa zainteresowanie wzbudzają kawalerki. Są idealne dla singli, bezdzietnych par, studentów czy turystów lub biznesmenów odwiedzających Kraków. Poza tym Kraków to bardzo atrakcyjne miasto i ważny punkt na gospodarczej, kulturalnej, turystycznej i akademickiej mapie Polski.

Kawalerka pod klucz w Krakowie – jakie ma zalety?

Wymienić da się sporo zalet, jakimi wyróżniają się gotowe do wprowadzenia nowe mieszkania. Kurdwanów to przykład atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie, gdzie oferta w zakresie kawalerek jest bardzo bogata. Klienci firmy deweloperskiej Ekopark cenią sobie nowe kawalerki pod klucz głównie ze względu na wygodę. Nie trzeba się bowiem martwić o kwestie związane z zakupem materiałów budowlanych oraz szukaniem projektanta wnętrz i ekipy remontowej. Odpowiedzialność za to w całości spoczywa na deweloperze. To również on nadzoruje przebieg prac. Zadaniem nabywcy jest wybór odpowiedniego pakietu wykończeniowego, który sprosta indywidualnym kryteriom w zakresie zawartości oraz ceny. Kawalerki pod klucz, podobnie jak wszystkie nowe mieszkania, objęte są pięcioletnią rękojmią. Poza tym firmy deweloperskie udzielają na nie dodatkowej gwarancji.

Decydując się na zakup kawalerki pod klucz w Krakowie, warto dokładnie przeanalizować co najmniej kilka ofert różnych deweloperów. Stawka za metr kwadratowy, lokalizacja, rozkład pomieszczeń, okolica oraz wiarygodność dewelopera to kluczowe przesłanki wpływające na wybór mieszkania z rynku pierwotnego.