Lifestyle

Lniany garnitur – jak nosić go latem?

Jasny lniany garnitur to doskonała opcja na letnie dni. Garnitur to dziś nie tylko kwintesencja elegancji, ale też sposób na szybki i efektowny look, nie tylko w formie oficjalnej. Jak nosić garnitur latem? Na co zwrócić uwagę? Jakie dodatki wybierać? Sprawdź nasze porady i dowiedz się, jak wyglądać w garniturze perfekcyjnie.

Lniany garnitur – świetny sposób na szybki look do pracy

Lniany garnitur to doskonała opcja dla tych, którzy chcą wyglądać dobrze w każdej sytuacji. Garnitur sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na spotkanie biznesowe czy wieczorną randkę. Wszystko zależy od dodatków. To, jak zestawisz lniany garnitur decyduje o jego finalnym wyglądzie. Jeśli więc planujesz spotkanie biznesowe, do garnituru dobierz eleganckie szpilki lub sandałki, jeśli stawiasz na nowoczesną odsłonę garnituru, pod marynarkę załóż krótki top lub beżowy stanik, jeśli zaś chcesz odjąć mu trochę elegancji, dodaj sneakersy i t-shirt z ciekawym nadrukiem.

Garnitur w stylizacjach smart jest coraz bardziej ceniony, również przez projektantów, którzy dyktują modę na światowych wybiegach. Tam to właśnie mogliśmy obserwować wielki powrót garniturów w różnorodnych wydaniach.

W sklepie Luxury Fashion znajdziesz różnorodne ubrania znanych marek, takie jak kurtka jeansowa z naszywkami czy ubrania marki colmar.

Jak nosić len?

Len to jedno z najstarszych i zarazem najlepszych włókien naturalnych, z których produkuje się tkaniny odzieżowe. Jego historia sięga tysiąca lat, a więc znacznie więcej niż równie popularnego materiału – bawełny. Len był początkowo wykorzystywany do produkcji dratew, którymi zszywano skóry. Pierwsze tkaniny pojawiły się zaś ok. VIII wieku p.n.e. Warto wspomnieć w tym miejscu jedno z najważniejszych wydarzeń historycznych z udziałem lnu. Otóż płótno, który m został owinięty Chrystus po śmierci było wykonane właśnie z lnu. I co ważne – przetrwało ono tysiąc lat, co potwierdza jedną z najważniejszych cech materiału – długowieczność i trwałość.

Warto wspomnieć także, że to właśnie len był podstawowym materiałem przemysłowym, z którego szyto worki na płody rolne, ale również ubrania dla artystów.

Jaki garnitur na lato?

Letnie ubrania to coś, na co czekaliśmy długo. Wyjmujemy je z szafy, by na dobre poczuć już klimat lata i wakacji. Nawet jeśli Twój zagraniczny wyjazd nie wypalił, a Ty musisz zadowolić się leżakiem na działce – nic straconego. Możesz przemycić letnie akcenty w ubraniach – nawet tych biznesowych.

Jasny lniany garnitur to doskonała opcja na letnie dni. Garnitur to bowiem dziś kwintesencja elegancji, ale i gwarancja wygody. Wbrew pozorom stworzenie udanej stylizacji z jasnym garniturem wcale nie jest trudne. Wystarczy basicowa baza i gotowe. Pamiętaj jednak, że efekt finalny zależy głównie od dodatków, to one decydują o końcowym wyglądzie danej stylizacji.