kaletnictwo
Lifestyle

Sklep kaletniczy Craftpoint

Sklep kaletniczy Craftpoint jest miejscem stworzonym dla klientów, którzy pragną pozyskać akcesoria kaletnicze najwyższych lotów. Znajdują się tutaj produkty, z których pomocą amator, osoba średniozaawansowana czy zaawansowana wytworzy dzieła, które zrodziły się w ich ambitnej głowie.

Nieprzemijająca pasja do skór

Sklep kaletniczy Craftpoint wie, że spora część społeczeństwa posiada ogromne zamiłowanie i pasję do galanterii skórzanej. Kaletnicy uwielbiają tworzyć wyroby skórne, a spora część osób posiadających wyczucie smaku i dobry gust uwielbia nosić takie dodatki. Torebki, paski do spodni, saszetki czy portfele są prawdziwą gratką zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. To, że cenią takie wyroby nie jest przypadkiem – są to przedmioty bardzo trwałe, mocne i wytrzymałe na przetarcia.

Sklep kaletniczy Craftpoint posiada w swojej ofercie najlepsze na rynku skóry garbowane roślinnie pochodzące z bydła. Występują one w rozmaitych grubościach przez co klienci mogą dopasować je do swoich wykreowanych projektów. Do jednych z nich przydadzą się cieńsze, a do drugich z nich przydadzą się grubsze skóry.

Jednak skóra to nie wszystko… Sklep kaletniczy Craftpoint zdaje sobie sprawę z tego, że bez odpowiednich narzędzi żaden wirtuoz nie stworzy swojego dzieła. Dlatego w ofercie sklepu występuje szereg akcesoriów i narzędzi, które mogą wspomóc pracę kaletników tworząc niesamowite skórzane dzieła. Bez pewnych narzędzi praca kaletnika nie jest możliwa. Bardzo ciekawym zwieńczeniem wykonanej pracy mogą być wykończenia do skór dodające animuszu i oryginalności dla wytworzonych elementów galanteryjnych.

Historia Craftpoint

Historia sklepu kaletniczego Craftpoint jest iście filmowa. Powstał on dzięki kaletnikom, którzy w pocie czoła poszukiwali najlepszej jakości skóry i akcesoriów, na których mogliby pracować. Jednak z czasem zdecydowali się na kontakt z dostawcami otwierając sklep rozszerzający horyzonty polskich i niedługo zagranicznych kaletników. Bo liczy się pasja i konsekwencja!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × dwa =